BAHSEGEL71.COM SİTESİ Mİ? YOKSA BETPAS MI?

Bahsegel71.com yeni giriş adresini ziyarette bulunmadıysanız siteyi ziyaret edebilirsiniz. Ziyarette ana sayfadan da görebileceğiniz gibi spor hakkında pek çok alternatife erişim mümkün olabilmektedir. Tek yapmanız gereken üyelik oluşturmak olacaktır. Böylelikle tarafınıza güvenli, aynı süreçte de pratik ve hızlı spor sitesi hizmeti verilebilecektir.
Bahsegel71.com sitesinde spor gelişmelerinin yanında ilgi çeken başka bir haber konusu tartışmaları oluşturmaktadır. Spor alanında yaşanmakta olan bu tartışma olaylarından biri de Çaykur Rizespor ile eski teknik direktör arasında yaşanmaktadır. Çaykur Rizespor, yapmış olduğu açıklama ile eski teknik direktör Hikmet Karaman’a cevap gönderdi. Cevap sitenin resmi sitesinde yayınlandı. Çaykur Rizespor Kulübü, kendilerine yöneltilenler konusunda üzüntülü olduklarını da ifadelerinde bulundu.

BAHSEGEL71.COM SİTESİ Mİ? YOKSA BETPAS MI?

About admins
Betpas yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Betpas yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.