BETPAS258.COM – GÖKHAN TÖRE: “KADRO DIŞI KALMAMIN SEBEBİ…”

Beşiktaş’ta kadro dışı kalan adlardan biri olan Gökhan Töre, sosyal medya hesabından kadro dışı kalması hakkında söyleme yaptı.

İşte Gökhan Töre’nin paylaşımında yer alan ifadeler;

Uzun bir zamandır hakkımda çıkan okuduğumda açıklamasını kendime dahi yapamdığım; yalnızca karalama ve kıymet düşürme emeli taşıyan haberler hakkında kamuoyuna ve basın üyelerine doğru ve reel bilgilendirme yapmak zorundayım.

Şimdiye kadar sabır ve sukunet ile hiçkimseyi zan altında vazgeçmemek ismine hiçbir söylemede bulunmadım. Kişime yapılan bu haksızlığa karşı sorduğum hiçbir suale yanıt alamadığımı, tüm kapıların suratıma acımasızca kapatıldığını sizlerle üzülerek paylaşmak isterim.

Sakat değilim. Bağışlanmayı bekleyecek bir hürmetsizlik ya da edepsizlik yapmadığımı siz kamuoyuna ve bedelli basın üyelerine duyurmak isterim! Sizler gibi ben de kadro dışı kalma nedenimi hala öğrenmiyorum

Betpas258.com yeni giriş adresinde tv ile maç izleyebilme imkânına sahip olurken, spor konusundaki gelişmeleri takip edebilecek, spor oyunları aracılığı ile kazançlar elde edebileceksiniz. Spor sitesi, tüm bunlardan fayda sağlayabilmeniz adına tüm imkânlarını kullanmıştır. Yapmanız gereken site ana sayfası üzerinden sitenin kullanıcı ağına katılmak olacaktır. Kişisel sayfanıza eriştiğinizde sitenin olanaklarından yararlanmaya başlayabileceksiniz.
Betpas258.com sitesi özellikle güncellenen haberleri ile spor takipçilerine fayda sağlamayı başarmıştır. Bu haberlerle en güncel spor bilgilerine erişim sağlanabilmektedir. Beşiktaş futbol takımının sol kanat oyuncusu olan Ryan Babel için, Fulham ile anlaştığı dair söylentiler bulunmaktadır. Ayrıca Beşiktaş futbol takımının bonservis ücreti için 1,8 Milyon Euro civarında bir bedeli Fulham’dan alacağı da söylenmektedir.

BETPAS258.COM – GÖKHAN TÖRE: “KADRO DIŞI KALMAMIN SEBEBİ…”

About admins
Betpas yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Betpas yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.