BETPAS258.COM – QUARESMA’NIN TRANSFERDE İKİ ROTASI

Beşiktaş’tan parçalamak isteyen Ricardo Quaresma, ara transfer yarıyılı sona ermesine karşın idareyle yaptığı fesih görüşmelerini sonuçlandıramadı. Porto’ya transferini teknik direktör Sergio Conceiçao’nun onay vermemesi sebebiyle asıllaştıramayan Portekizli yıldız, gözünü Amerika Birleşik Devletleri ve Çin liglerine çevirdi.

Amerika Birleşik Devletlerinde transfer yarıyılı 13 Şubat’ta açılacak. Çin’de ise transfer sezonu 28 Şubat’a kadar devam ediyor. Quaresma’nın menajerinin iki ülkede görüşmelerde bulunduğu öğrenildi.

ALACAKLARI GELMEDİ

Şenol Güneş’in “Yüzde 90 gitti” dediği Portekizli yıldızın hem alacaklarını hem bonservisini istemesi kabul edilmeyince Quaresma Beşiktaş’ta kaldı.

5 aydır kumpaslı ödeme alamadığı için parçalamak isteyen Q7 ile idarenin ilk görüşmelerde uyuştuğu ancak sonra hem alacakların hem bonservisin istenmesi sebebiyle uyuşmanın bozulduğu bildirildi.

Betpas258.com yeni giriş adresini ziyaret edenleri oldukça çeşitli spor sitesi imkânları beklemektedir. Bu imkânlar sayesinde spor gelişmeleri hakkında en güncel bilgiye sahip olunabilirken spor bahis oyun seçenekleri kullanılarak da para kazanma ve aynı zamanda da eğlenebilme fırsatına da sahip olunabilecektir. Site yönetimi tüm özel spor hizmetlerini en üst düzey standartlar dahilinde hazırlamış ve sayfası üzerinden sporseverlere sunmuştur.
Betpas258.com sitenin en değerli imkânı, en güncel spor haberlerini yayınlayabiliyor olmasıdır. Bu haberler ana sayfa üzerinden erişim sağlanabilecek nitelikte olmaktadır. Fenerbahçe, ünlü ve kadim oyuncularında Lefter’i, ölüm yıldönümünde törenle andı. Fenerbahçe’nin en değerli ve kadim oyuncularından Lefter için hazırlanan video duygulu anlara sahne oldu.

BETPAS258.COM – QUARESMA’NIN TRANSFERDE İKİ ROTASI

About admins
Betpas yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Betpas yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.