WLPRONET.COM – GARY MEDEL’DEN YÖNETİME; “BIRAKIN GİDEYİM”

Ara transfer yarıyılında İngiliz takımları West Çiğ United ve Burnley’den öneri alan, Arjantin temsilcisi Boca Juniors’un da ilgilendiği Gary Medel, Beşiktaş’ı kafasını tamamladı!

Alacakları için FIFA’ya giden yıldız futbolcunun son iki maçta yedek kalması sonrası sevinci iyice kaçmış ve idmanlarda yalnızca yeni transfer Shinji Kagawa ile konuşması dikkat sürüklemişti.

Şilili orta sahanın idareyle yaptığı görüşmede, dağılma arzını yenilediği bilindi. Şili medyayı, Çin takımı Beijing Sinobo Guoan’ın Medel için 10 milyon Euro bonservis kıymetini gözden çıkardığını yazmıştı.

Medel bu sezon Beşiktaş formasıyla 28 maça çıkarken, bunların 26’sında ilk 11’de başladı. Bursaspor maçında 90 dakikayı yedek kulübesinde geçirdi.

Wlpronet.comyeni giriş adresi, kullanmakta olduğu özellikleri ile spor takipçilerine en güncel, en kazançlı ve en yeni spor hizmetlerini sunmaktadır. Takipçiler bir taraftan spor haberlerinin takibini yaparken, diğer taraftan da oyunlarla para kazanma şansına sahip olabileceklerdir. Yalnızca bunlar da değil, aynı zamanda oynanan maç görüntülerini de izlemek site imkânları sayesinde olası olabilmektedir.
Wlpronet.com spor haberlerinin en yeni ve güncel bilgilerine sitede bulunabilmeniz mümkün olabilmektedir. Galatasaray, daha önce aldığı bir kararla, takıma iki isim eklemişti. Galatasaray son açıklamasında, Marcao ve Taşdemir oyuncu eklemesinin yanına bir isim daha ekleneceğini belirtmiştir. Yeni futbolcu isimlerinin yeni sezonda başarılı sonuçlar yaşatacağına olan inançlar üst düzeyde olmaktadır.

WLPRONET.COM – GARY MEDEL’DEN YÖNETİME; “BIRAKIN GİDEYİM”

About admins
Betpas yeni giriş adresini güncel olarak takip edebileceğiniz bir site. Betpas yeni adresinden siteye kolayca giriş yapabilirsiniz. Farklı veya değişik giriş adreslerini kullanmayınız. Dolandırıcılardan uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.