RIDVAN DİLMEN, YENİ LİG MODELİNİ PAYLAŞTI: 7 HAFTADA BİTECEK, TAKIMLAR HAFTA İÇİ SADECE 1 MAÇ OYNAYACAKbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV kanalında katıldığı canlı yayında kalan sekiz haftanın nasıl oynanacağı hakkında önem arz eden açıklamalar yaptı. Dilmen, TFF başkanı Nihat Özdemir ile konuştuğunu ve edindiği bilgileri aktardı.

Dilmen, koronavirüs salgını hemen sonrası hayatın değişeceğini söyleyerek “Olağanüstü bir durumla karşılaştık. Dünya çok sıra dışı noktada. Bana göre fıtratımız değişecek. Bilimin ne kadar önem arz eden olduğunu gördük. Son sözü söyleyecek tabii ki, Allah’tır. Polisleri, hemşireleri, doktorların ne kadar önem arz eden olduğunu gördük” dedi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir ile görüştüğünü açıklayan Dilmen “Hollanda’da alınan karardan sonra Ajax’ın durumuna AZ Alkmaar itiraz etmiş. Son kararı UEFA verecek. Trabzonspor ile eşit puanda olan Başakşehir gibi. Hayır denirse o model ortadan kalkar. Sayın başkan ile görüştüm. Ömer hoca var Bilim Kurulunda’da federasyonda sorumlu, rapor hazırlamış ve kulüplere vereceklermiş” ifadelerini kullandı.

Dilmen liglerin başlaması için hedef tarihin Haziran ayı ortası olduğunu belirterek “Testler olacak, antrenman tesislerinde kontroller olacak. Kurallar var. Belki statta hiç gazeteci alınmayacak. Sağlık kurulu ile istişare edilecek, 12 Haziran hedef tarih” şeklinde konuştu.Süper Lig’de kalan 8 hafta için uygulanacak modeli açıklayan Dilmen “Toplam 7 hafta oynanacak. Geride kalan 8 haftanın bir tanesi hafta içinde oynatmak modeliyle. Şu an teorik olarak bu model düşünülüyor. 12 Haziran ile 26 Temmuz arası toplam 7 haftada bitecek. Futbol önem arz eden, sosyal hayatın devam etmesini hepimiz istiyoruz.” sözlerini kullandı.

Dilmen sözlerini şöyle sürdürdü:

“Vaka sayısı 1’den 4-5’e çıkınca devlet karar aldı maçlar seyircisiz oynandı. Daha sonra bir maç oynandı ve bitti. Şimdi vaka sayısı 100 bin küsür. Biz hemen önlem alan ve örnek gösterilen bir ülkeyiz. O dönemde beddua ettiler bana, ona..Şimdi ne oldu? vaka sayısı 100 küsür bin olmuş ve oynamak istiyorlar. Özür bekliyorum ben. Benim gibi birkaç arkadaşım daha özür bekliyor”

“Kulüplerimiz batmış durumda maçları oynamalarının nedeni bu. Yayıncı kuruluşa da eleştirim var, bırakın haftada iki gün oynasınlar. Bu ligde başarılı olacak takımlar, kadrosu geniş takımlar olacak. Sakatlık riski de var ama amaç sezonu bitirmek. Sosyal hayatın devam etmesine bakar devlet ama kulüpler öyle bakmadı. 1 vaka varken oynamayalım dediler, 104 bin vaka varken oynamak istiyorlar”

Betbaba40.com

betpas329.com önerdiğimiz önemli bir sitedir.

betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

6 Responses

 1. İnan: says:

  Betpas330.com son dakika açıklaması geldi. 23 yaşındaki futbolcunun menajeri Necdet Ergezen

 2. Nenad says:

  Betpas330.com bu süreci yaşama şansı var ama Denizlispor’un Allah’ın izni ile

 3. virüs says:

  Betpas330.com hocamızın, Göksel Gümüşdağ başkanımızın, Abdurrahim Albayrak’ın Fenerbahçe basketbol şubesinin ve

 4. Galatasaray, says:

  Betpas332.com ve polis tüm bu olan bitene izin veriyordu. Dolayısıyla neyle

 5. Beşiktaş, says:

  Betpas333.com durumu aileme anlatamazsam Beşiktaş’a katkı veremem. Bize destek vermeniz halinde

 6. Yeni says:

  Betpas336.com getirildiği bahsediliyor. 3 kişinin de yönetim kurulu üyesi olması lazım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *