SÖRLOTH’UN KIZ ARKADAŞI LENA SELNES: SÖRLOTH TÜRKİYE’DE ÇOK MUTLUbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Trabzonspor’da harika bir form yakalyan Alexander Sörloth’un kız arkadaşı Lena Selnes, ülkesine özel bir röportaj verdi ve Norveçli oyuncunun gelişimine değindi. İşte Selnes’in açıklamaları:

“Alex her zaman hedefine çok odaklanmıştır ve iyi olup olmadığına bakmaksızın, daha iyi hale getirmek için her zaman büyük hedefleri olmuştur. En son oynadığı Faroe Adaları maçında 2 gol attı ve maçtan sonra konuştuğumuzda bana ‘Üç gol atmalıydım, babam da onlara karşı iki gol attı’ dedi. Bu da onun bu oyuna olan yaklaşımını oldukça iyi açıklıyor.Her zaman çok çalışır. Pozitiftir, pozitif olmaya uğraşır. Ayrıca zorlukları da motivasyon haline getirir. Fazla başarılı olduğunda ve işler iyi gittiğinde ekstra mutlu oluyorum. Onunla 2015’ten beri beraberiz, bütün kariyeri boyunca yanındaydım. Danimarka, İngiltere, Belçika ve şimdi de Turkiye’de. Maçtan ya da idmandan geldiğinde onun nasıl olduğunu anlayabiliyorum genelde. Şu anda sinirli değil ve oldukça mutlu.

Futbolda kendi deneyimleri olan ve her zaman iyi bir ruh hali içinde olan, maçlardan sonra arayabilecek bir baban olması harika. Sanırım Göran’ı tanıyan birçok insan onun ne kadar pozitif bir insan olduğunu ve erkek arkadaşımın gelişimiyle nasıl yakından ilgilendiğini bilir. Alex’in gelişiminde payı olması muhtemel. Şu anda evde çok fazla futbol konuşuyoruz”

Betbaba40.com

betpas329.com önerdiğimiz önemli bir sitedir.

betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

5 Responses

 1. yapmak says:

  Betpas329.com gündem Talisca! Sürekli Beşiktaş paylaşımları yapıyor. Bütçeyi aşağıya çekmeye çalıştığımız

 2. maçı says:

  Betpas330.com yapmalılar da. “UMARIM BU DÖNEMİ ATLATIP, SAĞLIKLI BİR ORTAMA KAVUŞURUZ”Teknik direktör

 3. Ertuğrul says:

  Betpas331.com Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanan bu özel günün,

 4. Beşiktaş'ı says:

  Betpas336.com ettiği öğrenildi. İşte Fenerbahçe’nin açtığı disiplin soruşması!Hakkınızda açılan disiplin soruşturması ile

 5. öncesi says:

  Betpas337.com Denizli Atatürk Stadı’nda da İstiklal Marşı coşkusu yaşandı. Stadın hoparlörlerinden

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *