“TÜRKİYE’DE GÜVENDE HİSSETTİM” HABERİNİN DETAYIrestbet395 önerdiğimiz bir sitedir.

Geçen sezon devre arasında transfer olduğu Çaykur Rizespor’daki performansıyla beğeni toplayan ve Hırvatistan Milli Takımı’na çağrılan 27 yaşındaki savunma oyuncusu, video konferans yöntemiyle  açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık 50 günlük sosyal izolasyon sürecinde evde kalarak kendisini geliştirmeye yönelik çalışmalar yaptığını anlatan Melnjak, yemek yapma ve dil öğrenmeye eğildiğini kaydetti.

Salgın sürecinde takımdan ayrı kaldığı zamanı değerlendiren mavi-yeşilli futbolcu, “Takımla olmadan antrenman yapmak biraz zorlayıcı olabiliyor. Çünkü takımla antrenman yapmak ile tek başına çalışmak aynı şey değil. Kondisyon açısından çok farklılık olabiliyor. Kulübümüz ve antrenörlerimiz bu konuda bize fazlasıyla yardımcı oluyor. En azından mevcut kondisyonumuzu korumamız açısından bize çok ciddi yardımları dokunuyor. Bu anlamda iyi durumda olduğumuzu düşünüyorum.” diye konuştu.

Dario Melnjak, pandemi sürecinde Türkiye’den ayrılmadığını anlatarak, “Rize’de kaldım. Bu hem benim hem de ailem için en iyisiydi. Ligler ve antrenman süreçlerinin nasıl ilerleyeceğiyle ilgili haber bekliyorduk. Türkiye’de kendimi daha güvende hissettim. O yüzden Rize’de kalmayı tercih ettim.” ifadelerini kullandı.
Koronavirüsten en çok etkilenen ABD, Fransa, İtalya, İngiltere, İspanya ve Türkiye’de salgınla mücadelenin olumlu seyrettiğini belirten Melnjak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Durum her geçen gün daha iyiye gidiyor. Bence yavaş yavaş pandeminin sonlarına doğru geliyoruz. Bir süre sonra normal hayatımıza döneceğiz. Tabii ki normal hayatımıza döndükten sonra bile uymamız gereken kurallar olacak. Bunlara uyduğumuz takdirde bu süreci en hemen kısa sürede bitireceğimizi düşünüyorum. Benim gördüğüm kadarıyla Türkiye’de insanlar buna çok özen gösteriyor.”

“Bana sorsalar ‘Lige yarın başlayalım.’ derim”

Dario Melnjak, liglerin haziran ayının ortasında yeniden başlamasından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

İnsan sağlığının her şeyden önem arz eden olduğunu vurgulayan Melnjak, “Kesinlikle çok mutluyum. Takımla bir araya gelmek, antrenman yapmak bile benim moralimi çok yükseltti. Bana sorsalar ‘Lige yarın başlayalım.’ derim ama insanların sağlığı çok daha önem arz eden. Bu süreci de bir an önce atlatıp herkesin sağlığı iyiye gittikçe umarım lige 35 gün içinde başlarız.” şeklinde görüş belirtti.

Kaynak: AA 

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

“TÜRKİYE’DE GÜVENDE HİSSETTİM” HABERİNİN DETAYI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*